Rottingbord RGE Champel
1 100 kr

Champel
1 100 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Champel sidobord är ett läckert rottingbord med en kombination av höjder som ger ett annorlunda utseende!
Varumärke
RGEBeskrivning
Champel sidobord är ett läckert rottingbord med en kombination av höjder som ger ett annorlunda utseende!
Champel kan användas som sidobord, piedestal, eller sängbord, för att nämna några alternativ!
Specifikationer:
- Färg: Svart
- Material: Rotting
- Varumärke: RGE
Mått:
- Bredd: 64 cm
- Djup: 43 cm
- Höjd: 68 cm
Specifikationer:
- Färg: Svart
- Material: Rotting
- Varumärke: RGE
Mått:
- Bredd: 64 cm
- Djup: 43 cm
- Höjd: 68 cm
Egenskaper
| Varumärke | RGE |
| Art.Nr. | 113981 |
| Färg | Svart |
| Material | Rotting |
| Serie | Champel |
| Typ | Rottingbord |
| Förlängningsbart | Nej |
| Djup | 43 cm |
| Höjd | 68 cm |
| Bredd | 64 cm |
| Iläggsskiva | Nej |
| EAN-nr | 7340173402175 |
