Rottingbord RGE Koriander
1 820 kr

Koriander
1 820 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Koriander sidobord är ett stilrent rottingbord med en glasskiva som fungerar både som sidobord och lampbord!
Varumärke
RGEBeskrivning
Koriander sidobord är ett stilrent rottingbord med en glasskiva som fungerar både som sidobord och lampbord!
Koriander fungerar alldeles utmärkt i uterummet, altanen, trallen eller i trädgården!
Glasskivan är i klart glas.
Specifikationer:
- Färg: Brun/svart
- Material: Rotting
- Varumärke: RGE
Mått:
- Bredd: 46 cm
- Djup: 46 cm
- Höjd: 46 cm
Glasskivan är i klart glas.
Specifikationer:
- Färg: Brun/svart
- Material: Rotting
- Varumärke: RGE
Mått:
- Bredd: 46 cm
- Djup: 46 cm
- Höjd: 46 cm
Egenskaper
| Varumärke | RGE |
| Art.Nr. | 112951 |
| Färg | Brun |
| Material | Rotting |
| Serie | Koriander |
| Typ | Rottingbord |
| Förlängningsbart | Nej |
| Djup | 46 cm |
| Höjd | 46 cm |
| Bredd | 46 cm |
| Iläggsskiva | Nej |
| EAN-nr | 7340173400737 |
