Satsbord Hillerstorp Jet Set Rund
fr.8 595 kr
Välj variant

Jet Set Rund
8 595 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Satsbord med benställning i metall och bordsskiva i keramiskt glas. Mått: Högt bord Ø80x43 cm, lågt bord Ø60 x 36 cm.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Satsbord med benställning i metall och bordsskiva i keramiskt glas. Mått: Högt bord Ø80x43 cm, lågt bord Ø60 x 36 cm.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Kollektion | Living |
| Djup | 800 mm |
| Diameter | 800 mm |
| Förlängningsbart | Nej |
| Höjd | 430 mm |
| Serie | Jet Set |
| Form bord | Rund |
| Typ | Satsbord |
| Bredd | 800 mm |
| Färg | Beige, Svart |
| Material | Aluminium, Aluminium/Glas |
| Garanti | 1 år |
| Längd | 140 mm |
