Satsbord Hillerstorp Jet Set
8 449 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Satsbord med benställning i beige metall och bordsskiva i grå keramiskt glas.
Övrigt
- Mått: Högt bord 80x80x45 cm.
- Mått: Lågt bord 100x60x37 cm.
- Mått: Högt bord 80x80x45 cm.
- Mått: Lågt bord 100x60x37 cm.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 11538010 |
| Montering | Nej |
| Färg | Grå/Beige |
| Höjd | 450 mm |
| Material | Aluminium |
| Sittdjup | 800 mm |
| Serie | Jet Set |
| Typ | Satsbord |
| Bredd | 1000 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| EAN-nr | 7319075380102 |




