Sidobord Hillerstorp Lyckesö
2 295 kr
SittmöblerDagbädd Hillerstorp Lyckesö med Dyna
13 829 kr
Lyckesö
2 295 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Sidobord från Hillerstorp i naturrotting med bordsskiva i glas.
Naturrotting
Naturrotting är precis som det låter, naturlig och hämtad ifrån växtriket. Både färg och material ger möbeln en individuell karaktär och därför kan viss skillnad förekomma mellan möbelenheterna. Naturrotting är utvecklat för inomhusmiljöer.
Naturrotting är precis som det låter, naturlig och hämtad ifrån växtriket. Både färg och material ger möbeln en individuell karaktär och därför kan viss skillnad förekomma mellan möbelenheterna. Naturrotting är utvecklat för inomhusmiljöer.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 62849 |
| Montering | Nej |
| Kollektion | Living |
| Färg | Natur |
| Djup | 500 mm |
| Höjd | 500 mm |
| Material | Naturrotting |
| Serie | Lyckesö |
| Typ | Sidobord |
| Bredd | 500 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| EAN-nr | 7319070628490 |



