Sidobord Hillerstorp Oxelunda
2 195 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Bord tillverkat av aluminium med bordsskiva i FSC-certifierad teak.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 9909 |
| Färg | Grå |
| Höjd | 490 mm |
| Längd | 460 mm |
| Material | Aluminium |
| Serie | Oxelunda |
| Typ | Sidobord |
| Bredd | 300 mm |
| Garanti | 1 år |
| EAN-nr | 7319070099092 |





