Sidobord Venture Home Borneo UtomhusSvart
2 875 kr
2 265 krSpara 21 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Svart
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Det perfekta fikabordet till din uteplats! Det här cafébordet från serien Borneo har följsamma former och en tidlös Skandinavisk design. Bordsskivan är ribbad och böljer ner längs kanterna vid benen. Genomgående tillverkat i beige aluminium vilket ger dig ett slitstarkt bord som är enkelt att flytta omkring på. Duka ut fikan i sommar och njut av lediga stunder tillsammans!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Det perfekta fikabordet till din uteplats! Det här cafébordet från serien Borneo har följsamma former och en tidlös Skandinavisk design. Bordsskivan är ribbad och böljer ner längs kanterna vid benen. Genomgående tillverkat i beige aluminium vilket ger dig ett slitstarkt bord som är enkelt att flytta omkring på. Duka ut fikan i sommar och njut av lediga stunder tillsammans!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 6006-001 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 75 cm |
| Längd | 700 mm |
| Bredd | 70 cm |
| Material | Aluminium |
| Serie | Borneo |
| Produkttyp | Sidobord |
| Användningsområde | Utomhus |
| EAN-nr | 7340206979094 |


