Sidobord Venture Home Mexico Utomhus
fr.1 089 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Mexico Utomhus
1 089 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeEgenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Längd | 420 mm |
| Montering | Ja |
| Förlängningsbart | Nej |
| Material | Teak/Aluminium |
| Serie | Mexico |
| Form bord | Kvadratisk |
| Typ | Sidobord |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ställbar | Nej |
| Djup | 420 mm |
| Hopfällbar | Nej |
| Höjd | 400 mm |
| Tjocklek | 25 mm |
| Vikt | 4 kg |
| Bredd | 420 mm |
| Färg | Svart, Vit |

