Soffbord Bloomingville Mundo Rektangel
Rek. pris 3 599 kr
2 570 kr
Se priset!

Mundo Rektangel
2 570 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Soffbord Mundo från Bloomingville är ett soffbord av svartmålad metall med cementskiva. Kan placeras utomhus under tak.
Varumärke
BloomingvilleBeskrivning
Soffbord Mundo från Bloomingville är ett soffbord av svartmålad metall med cementskiva. Kan placeras utomhus under tak.
Mått
- Höjd: 42 cm
- Längd: 90 cm
- Bredd: 60 cm
- Höjd: 42 cm
- Längd: 90 cm
- Bredd: 60 cm
Egenskaper
| Varumärke | Bloomingville |
| Art.Nr. | 50255211 |
| Färg | Grå |
| Höjd | 42 cm |
| Längd | 900 mm |
| Material | Cement, Metal |
| Serie | Mundo |
| Typ | Cafébord |
| Vikt | 60 kg |
| Bredd | 60 cm |
| Längd | 90 cm |
| EAN-nr | 5711173189434 |




