Soffbord Hillerstorp Jet Set Svart
4 879 kr

Jet Set Svart
4 879 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Lågt bord med benställning i svart metall och bordsskiva i mörkgrå keramiskt glas.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 2011508008 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 410 mm |
| Längd | 700 mm |
| Serie | Jet Set |
| Typ | Soffbord |
| Bredd | 700 mm |
| Garanti | 1 år |
| EAN-nr | 7319075080088 |

