Soffbord Hillerstorp Näsby Ø80 cmSvart
3 145 kr
Vald variant
Färg:
Svart

Näsby Ø80 cm
Svart
3 145 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ett allroundbord som kan kombineras med ett flertal olika soffgrupper. Tillverkad av pulverlackad stål. Bordet har en stabil fot som gör att bordet står stadigt, samt ställbara fötter så du kan anpassa dina möbler efter ojämna ytor.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Ett allroundbord som kan kombineras med ett flertal olika soffgrupper. Tillverkad av pulverlackad stål. Bordet har en stabil fot som gör att bordet står stadigt, samt ställbara fötter så du kan anpassa dina möbler efter ojämna ytor.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 2010102008 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 390 mm |
| Längd | 800 mm |
| Bredd | 800 mm |
| Material | Stål |
| Serie | Näsby |
| Typ | Soffbord |
| Garanti | 1 år |
| EAN-nr | 7319071020095 |


