Soffbord Venture Home Copacabana Loungebord 70x120 cm
Nyhet
fr.2 351 kr
fr.1 827 krFrån 19 %Kampanj
Välj variant

Copacabana Loungebord 70x120 cm
1 827 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Skapa en elegant och funktionell utomhusmiljö med Copacabana soffbord. Detta bord designat för att tåla utomhusbruk och hålla sig snyggt säsong efter säsong.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Skapa en elegant och funktionell utomhusmiljö med Copacabana soffbord. Detta bord designat för att tåla utomhusbruk och hålla sig snyggt säsong efter säsong.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Bredd | 70 cm |
| Längd | 1200 mm |
| Användningsområde | Utomhus |
| Kollektion | Outdoor 26 |
| Höjd | 45 cm |
| Serie | Copacabana |
| Material | Aluminum |
| Produkttyp | Soffbord |
| Längd | 120 cm |
| Färg | Beige, Brown |
