Trädgårdsbord Baltic Garden Milano fällbart bord Ø100 cm
Nyhet
2 065 kr
1 749 krSpara 15 %Kampanj

Milano fällbart bord Ø100 cm
1 749 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Baltic GardenBeskrivning
Hopfällbart runt bord Ø100 cm i naturfärgad teak. Enkel förvaring.
MILANO hopfällbart bord Ø100 cm
Lätt hopfällbart runt matbord Ø100 cm i teak av C-kvalitet med naturlig färg. Enkel förvaring, passar bra i kombination med hopfällbara teakstolar.
Specifikationer
- Material: Teak
- Färg: trä
- Vikt (kg): 13
- Höjd (cm): 75
- Diameter (cm): 100
- Kräver montering: ja
Lätt hopfällbart runt matbord Ø100 cm i teak av C-kvalitet med naturlig färg. Enkel förvaring, passar bra i kombination med hopfällbara teakstolar.
Specifikationer
- Material: Teak
- Färg: trä
- Vikt (kg): 13
- Höjd (cm): 75
- Diameter (cm): 100
- Kräver montering: ja
Egenskaper
| Varumärke | Baltic Garden |
| Art.Nr. | 62210 |
| Typ | Trädgårdsbord |
| Serie | Milano |
| Material | Teak |
| Montering | Ja |
| Färg | Trä |
| Höjd | 75 cm |
| Diameter | 100 mm |
| Diameter | 100 cm |


