Trädgårdsbord Baltic Garden Milano fällbart bord Ø70 cm
Nyhet
1 345 kr
1 139 krSpara 15 %Kampanj

Milano fällbart bord Ø70 cm
1 139 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Baltic GardenBeskrivning
Hopfällbart runt bord på Ø70 cm i naturfärgad teak. Enkel förvaring, passar små utrymmen.
MILANO hopfällbart bord Ø70 cm
Lätt hopfällbart runt bord Ø70 cm i naturfärgad teak av C-kvalitet. Enkelt att förvara, passar bra i mindre utrymmen. Bra i kombination med hopfällbara teakstolar.
Specifikationer
- Material: Teak
- Färg: trä
- Vikt (kg): 10
- Höjd (cm): 74
- Diameter (cm): 70
- Kräver montering: nej
Lätt hopfällbart runt bord Ø70 cm i naturfärgad teak av C-kvalitet. Enkelt att förvara, passar bra i mindre utrymmen. Bra i kombination med hopfällbara teakstolar.
Specifikationer
- Material: Teak
- Färg: trä
- Vikt (kg): 10
- Höjd (cm): 74
- Diameter (cm): 70
- Kräver montering: nej
Egenskaper
| Varumärke | Baltic Garden |
| Art.Nr. | 62203 |
| Typ | Trädgårdsbord |
| Serie | Milano |
| Montering | Ja |
| Material | Teak |
| Färg | Trä |
| Höjd | 74 cm |
| Diameter | 70 mm |
| Diameter | 70 cm |



