Trädgårdsbord Baltic Garden Scottsdale rektangulär Shabby Chic grå med vita ben, 150 cm
Nyhet
2 424 kr
Se priset!

Scottsdale rektangulär Shabby Chic grå med vita ben, 150 cm
2 424 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Praktiskt rektangulärt utomhusbord med kryssben för sommaren. Tillverkat av furu med vit bordsskiva och grå ben i shabby chic-stil. Kräver montering.
Varumärke
Baltic GardenBeskrivning
Praktiskt rektangulärt utomhusbord med kryssben för sommaren. Tillverkat av furu med vit bordsskiva och grå ben i shabby chic-stil. Kräver montering.
Scottsdale rektangulärt bord 150 cm, gråvitt
Praktiskt utomhusbord med kryssben för bästa upplevelse i din trädgård på sommaren. Tillverkat av furu, vit bordsskiva, grå ben.
Specifikationer
- Material: Furu
- Färg: Shabby Chic grå/vit
- Vikt (kg): 22
- Höjd (cm): 73
- Bredd (cm): 150
- Djup (cm): 77
- Kräver montering: Ja
Praktiskt utomhusbord med kryssben för bästa upplevelse i din trädgård på sommaren. Tillverkat av furu, vit bordsskiva, grå ben.
Specifikationer
- Material: Furu
- Färg: Shabby Chic grå/vit
- Vikt (kg): 22
- Höjd (cm): 73
- Bredd (cm): 150
- Djup (cm): 77
- Kräver montering: Ja
Egenskaper
| Varumärke | Baltic Garden |
| Art.Nr. | 500297-64 |
| Materialtyp | Furu |
| Typ | Trädgårdsbord |
| Serie | Scottsdale |
| Montering | Ja |
| Färg | Grå/Vit |
| Material | Furu |
| Djup | 77 cm |
| Bredd | 150 cm |
| Höjd | 73 cm |
| EAN-nr | 4741516297640 |
