Trädgårdsbord Baltic Garden Scottsdale Round Shabby Chic grå med vita ben, Ø 112 cm
Nyhet
2 796 kr
Se priset!

Scottsdale Round Shabby Chic grå med vita ben, Ø 112 cm
2 796 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Runt trädgårdsbord i furu med vita ben och bordsskiva i Shabby Chic-design. Patinerad yta där färglager delvis slipats bort för en sliten look. Kräver montering.
Varumärke
Baltic GardenBeskrivning
Runt trädgårdsbord i furu med vita ben och bordsskiva i Shabby Chic-design. Patinerad yta där färglager delvis slipats bort för en sliten look. Kräver montering.
SCOTTSDALE runt bord Ø112 cm, gråvitt
Bord med vita ben och bordsskiva i Shabby Chic-design. Shabby Chic är en rustik romantisk inredningsstil med rötter i 1980-talet. Ett viktigt inslag i designen är att möblerna ska se patinerade ut, vilket innebär att flera lager färg används på bordsskivan där det sista färglagret delvis slipas bort från träytan. Det som blir kvar är en "sliten" yta. Stilfullt!
Specifikationer
- Material: Furu
- Färg: Shabby Chic grå/vit
- Vikt (kg): 25
- Höjd (cm): 73
- Diameter (cm): 112
- Kräver montering: Ja
Bord med vita ben och bordsskiva i Shabby Chic-design. Shabby Chic är en rustik romantisk inredningsstil med rötter i 1980-talet. Ett viktigt inslag i designen är att möblerna ska se patinerade ut, vilket innebär att flera lager färg används på bordsskivan där det sista färglagret delvis slipas bort från träytan. Det som blir kvar är en "sliten" yta. Stilfullt!
Specifikationer
- Material: Furu
- Färg: Shabby Chic grå/vit
- Vikt (kg): 25
- Höjd (cm): 73
- Diameter (cm): 112
- Kräver montering: Ja
Egenskaper
| Varumärke | Baltic Garden |
| Art.Nr. | 500523-64 |
| Materialtyp | Furu |
| Typ | Trädgårdsbord |
| Serie | Scottsdale |
| Montering | Ja |
| Färg | Grå/Vit |
| Material | Furu |
| Diameter | 112 mm |
| Höjd | 73 cm |
| Diameter | 112 cm |
| EAN-nr | 4741516523640 |


