Trädgårdsbord Baltic Garden Toscana bord Ø140 cm
Nyhet
8 309 kr
7 059 krSpara 15 %Kampanj

Toscana bord Ø140 cm
7 059 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Baltic GardenBeskrivning
Runt matbord Ø 140 cm i naturfärgad teak med korsben. Kombineras med sommarstolar.
TOSCANA matbord Ø140 cm
Massivt, stabilt runt matbord Ø140 cm med kryssben i teak av C-kvalitet med naturlig färg. Lätt att kombinera med olika utestolar för sommaren.
Specifikationer
- Material: Teak
- Färg: trä
- Vikt (kg): 43
- Höjd (cm): 74
- Diameter (cm): 140
- Kräver montering: ja
Massivt, stabilt runt matbord Ø140 cm med kryssben i teak av C-kvalitet med naturlig färg. Lätt att kombinera med olika utestolar för sommaren.
Specifikationer
- Material: Teak
- Färg: trä
- Vikt (kg): 43
- Höjd (cm): 74
- Diameter (cm): 140
- Kräver montering: ja
Egenskaper
| Varumärke | Baltic Garden |
| Art.Nr. | 62201 |
| Typ | Trädgårdsbord |
| Serie | Toscana |
| Material | Teak |
| Montering | Ja |
| Färg | Trä |
| Höjd | 74 cm |
| Diameter | 140 mm |
| Diameter | 140 cm |

