Trädgårdsbord Baltic Garden Toscana matbord 220x100 cm
Nyhet
10 559 kr
8 969 krSpara 15 %Kampanj

Toscana matbord 220x100 cm
8 969 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Baltic GardenBeskrivning
Massivt 220 cm matbord med korsben i naturfärgad teak. Passar 8-10 personer.
TOSCANA matbord 220x100 cm
Massivt och stabilt matbord med kryssben, 220 cm, tillverkat av C-klassad teak i naturlig färg. Lätt att kombinera med olika utestolar för sommaren. Passar för 8–10 personer.
Specifikationer
- Material: Teak
- Färg: trä
- Vikt (kg): 76
- Höjd (cm): 75
- Bredd (cm): 220
- Djup (cm): 100
- Kräver montering: ja
Egenskaper
| Varumärke | Baltic Garden |
| Art.Nr. | 62209 |
| Typ | Trädgårdsbord |
| Serie | Toscana |
| Montering | Ja |
| Material | Teak |
| Färg | Trä |
| Bredd | 220 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Djup | 100 cm |

