Trädgårdsbord Baltic Garden Tropea fällbart sidobord 50 cm
Nyhet
605 kr
499 krSpara 18 %Kampanj

Tropea fällbart sidobord 50 cm
499 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Baltic GardenBeskrivning
Hopfällbart sidobord, 50 cm, tillverkat av naturfärgad teak. Lätt att flytta och förvara.
TROPEA fällbart sidobord 50 cm
Lätt fällbart rektangulärt sidobord 50 cm i naturfärgad teak av C-kvalitet. Lätt att flytta och förvara, perfekt för kaffekopp och bok, placerat bredvid din vilstol eller solstol.
Specifikationer
- Material: Teak
- Färg: trä
- Vikt (kg): 4
- Höjd (cm): 50
- Bredd (cm): 50
- Djup (cm): 50
- Kräver montering: nej
Lätt fällbart rektangulärt sidobord 50 cm i naturfärgad teak av C-kvalitet. Lätt att flytta och förvara, perfekt för kaffekopp och bok, placerat bredvid din vilstol eller solstol.
Specifikationer
- Material: Teak
- Färg: trä
- Vikt (kg): 4
- Höjd (cm): 50
- Bredd (cm): 50
- Djup (cm): 50
- Kräver montering: nej
Egenskaper
| Varumärke | Baltic Garden |
| Art.Nr. | 62207 |
| Typ | Trädgårdsbord |
| Serie | Tropea |
| Montering | Nej |
| Material | Teak |
| Färg | Trä |
| Bredd | 50 cm |
| Höjd | 50 cm |
| Djup | 50 cm |



