Trädgårdsbord Comfort Garden Gardeno Matbord Utomhus 90x150 cm Grön
Nyhet
5 999 kr
2 572 krSpara 57 %Kampanj

Gardeno Matbord Utomhus 90x150 cm Grön
2 572 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Skapa en stilfull och inbjudande matplats utomhus med Gardeno Matbord. Den moderna och minimalistiska designen kombineras med slitstarkt material vilket gör Gardeno perfekt för både trädgården och uteplatsen.
Varumärke
Comfort GardenBeskrivning
Skapa en stilfull och inbjudande matplats utomhus med Gardeno Matbord. Den moderna och minimalistiska designen kombineras med slitstarkt material vilket gör Gardeno perfekt för både trädgården och uteplatsen.
Skötselråd:
- Rengöring: Torka av möblerna regelbundet med en fuktig trasa och ett milt rengöringsmedel.
- Skydd: Förvara möblerna under ett möbelskydd eller inomhus vid hårt väder och vinterförvaring.
- Undvik repor: Använd underlägg för att skydda ytan på bordet.
Serien Gardeno erbjuder både stil och funktionalitet. Med bord och stolar i lättskötta material är den ett perfekt val för trivsamma middagar utomhus. Passa på att förnya din uteplats till ett riktigt bra pris!
Egenskaper
| Varumärke | Comfort Garden |
| Art.Nr. | SYN0021132 |
| Antal Sittplatser | 6 |
| Längd | 1500 mm |
| Utförande | Rectangular |
| Serie | Gardeno |
| Typ | Trädgårdsbord |
| Färg | Grön |
| Bredd | 90 cm |
| Längd | 150 cm |
