Trädgårdsbord Comfort Garden Jarva Matbord Utomhus 200 cm
Nyhet
fr.4 399 kr
fr.2 999 krSpara 32 %Kampanj
Välj variant

Jarva Matbord Utomhus 200 cm
2 999 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Förvandla din uteplats med Jarva Matbord från Comfort Garden - en perfekt mix mellan modern design och praktisk komfort.
Varumärke
Comfort GardenBeskrivning
Förvandla din uteplats med Jarva Matbord från Comfort Garden - en perfekt mix mellan modern design och praktisk komfort.
Egenskaper
| Varumärke | Comfort Garden |
| Serie | Jara |
| Längd | 2000 mm |
| Typ | Trädgårdsbord |
| Bredd | 90 cm |
| Antal Sittplatser | 8 |
| Färg | Grön, Röd, Svart |
| Material | Metall |
| Längd | 200 cm |
