Trädgårdsbord Comfort Garden Landet Matbord utomhus - 118x70x74cm
Nyhet
fr.3 799 kr
fr.2 499 krSpara 34 %Kampanj

Landet Matbord utomhus - 118x70x74cm
2 499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Landet matbord är en praktisk och charmig lösning för uteplatser, balkonger eller trädgårdsbersån där man vill kunna slå sig ner för en måltid i det fria.
Varumärke
Comfort GardenBeskrivning
Landet matbord är en praktisk och charmig lösning för uteplatser, balkonger eller trädgårdsbersån där man vill kunna slå sig ner för en måltid i det fria.
Egenskaper
| Varumärke | Comfort Garden |
| Längd | 1180 mm |
| Utförande | Rectangular |
| Serie | Landet |
| Typ | Trädgårdsbord |
| Bredd | 70 cm |
| Färg | Grön |
| Material | Akacia |
| Längd | 118 cm |
