Trädgårdsbord Comfort Garden Tunis Matbord utomhus 205x90 cm rektangulärtVit/Grå
Nyhet
4 599 kr
2 299 krSpara 50 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Vit/Grå
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tunis utebord har en aluminiumstomme och bordsskiva i Aintwood - ett vädertåligt material med minimalt underhåll.
Varumärke
Comfort GardenBeskrivning
Tunis utebord har en aluminiumstomme och bordsskiva i Aintwood - ett vädertåligt material med minimalt underhåll.
Bordet har en rak och enkel design och kan matchas med valfri stol. Finns i flera olika storlekar.
Serien Tunis består av stilrena och enkla utemöbler för alla uteplatser. Bläddra bland matgrupper i otaliga kombinationer av bord och stolar eller mixa och matcha på egen hand. Tunis har en stomme i lätt men stabil aluminium som med rätt underhåll håller sig fin säsong efter säsong.
Serien Tunis består av stilrena och enkla utemöbler för alla uteplatser. Bläddra bland matgrupper i otaliga kombinationer av bord och stolar eller mixa och matcha på egen hand. Tunis har en stomme i lätt men stabil aluminium som med rätt underhåll håller sig fin säsong efter säsong.
Egenskaper
| Varumärke | Comfort Garden |
| Art.Nr. | SYN0047333 |
| Färg | Vit/Grå |
| Antal Sittplatser | 6 |
| Längd | 2050 mm |
| Bredd | 90 cm |
| Längd | 205 cm |
| Serie | Tunis |
| Produkttyp | Trädgårdsbord |
| Material | Metall |
