Utebord Baltic Garden Scottsdale 112 RundSvart
4 439 kr
3 355 krSpara 24 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Svart

Scottsdale 112 Rund
Svart
3 355 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matbord Baltic Garden Scottsdale 112 Rund är ett elegant, runt bord med korslagda ben. Det är tillverkat av FSC-certifierad furu.
Varumärke
Baltic GardenBeskrivning
Matbord Baltic Garden Scottsdale 112 Rund är ett elegant, runt bord med korslagda ben. Det är tillverkat av FSC-certifierad furu.
Recensioner
Frederick SVerifierad köpare
för 0 månader sedanSnyggt robust bord
Catharina NVerifierad köpare
för 1 år sedanFint bord av god kvaliteten.
+ Lätt att ställa stolar runt pga bordsbenens placering.
StinaVerifierad köpare
för 6 år sedanFint. Dåliga monteringsinstruktioner.
Egenskaper
| Varumärke | Baltic Garden |
| Art.Nr. | 500523-9 |
| Färg | Svart |
| Diameter | 1120 mm |
| Hopfällbar | Nej |
| Höjd | 730 mm |
| Längd | 1120 mm |
| Bredd | 1120 mm |
| Montering | Ja |
| Förlängningsbart | Nej |
| Material | Furu |
| Serie | Scottsdale |
| Form bord | Rund |
| Produkttyp | Matbord |





