Utebord Baltic Garden Scottsdale
fr.3 719 kr
fr.2 604 krFrån 25 %Kampanj
Välj variant

Scottsdale
2 604 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matbord Scottsdale från Baltic Garden är ett snyggt bord med korsade ben. Bordet är gjort av FSC-certifierad furu.
Varumärke
Baltic GardenBeskrivning
Matbord Scottsdale från Baltic Garden är ett snyggt bord med korsade ben. Bordet är gjort av FSC-certifierad furu.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Baltic Garden |
| Montering | Ja |
| Förlängningsbart | Nej |
| Material | Furu |
| Serie | Scottsdale |
| Form bord | Rektangulär |
| Produkttyp | Matbord |
| Hopfällbar | Nej |
| Höjd | 730 mm |
| Färg | Brun, Grå, Svart, Vit |
| Längd | 1500, 1900 mm |
| Bredd | 770, 860 mm |
