Utebord Baltic Garden ScottsdaleVit, 1500 mm
3 989 kr
2 775 krSpara 30 %Kampanj
Vald variant
Längd:
1500 mm
Färg:
Vit

Scottsdale
Vit, 1500 mm
2 775 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matbord Scottsdale från Baltic Garden är ett snyggt bord med korsade ben. Bordet är gjort av FSC-certifierad furu.
Varumärke
Baltic GardenBeskrivning
Matbord Scottsdale från Baltic Garden är ett snyggt bord med korsade ben. Bordet är gjort av FSC-certifierad furu.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Baltic Garden |
| Art.Nr. | 500297-6 |
| Färg | Vit |
| Längd | 1500 mm |
| Bredd | 770 mm |
| Montering | Ja |
| Förlängningsbart | Nej |
| Höjd | 730 mm |
| Material | Furu |
| Serie | Scottsdale |
| Form bord | Rektangulär |
| Produkttyp | Matbord |
| Hopfällbar | Nej |








