Utebord Baltic Garden WilmerVit
1 779 kr
1 325 krSpara 26 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Vit

Wilmer
Vit
1 325 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matbord Baltic Garden Wilmer är ett elegant och hopfällbart bord i nätt utförande. Det är tillverkat av FSC-märkt furu.
Varumärke
Baltic GardenBeskrivning
Matbord Baltic Garden Wilmer är ett elegant och hopfällbart bord i nätt utförande. Det är tillverkat av FSC-märkt furu.
Recensioner
MikaelVerifierad köpare
för 1 år sedanFörväntade högre kvalitet med tanke på priset.
+ Snabb leverans
- Undermåligt arbete och målning av kvistsprickor och ändträ
BrittVerifierad köpare
för 2 år sedanJättenöjd med bordet och stolarna
+ Bra
Egenskaper
| Varumärke | Baltic Garden |
| Art.Nr. | 500363-6 |
| Färg | Vit |
| Hopfällbar | Ja |
| Höjd | 700 mm |
| Längd | 650 mm |
| Bredd | 650 mm |
| Montering | Nej |
| Förlängningsbart | Ja |
| Material | Furu |
| Serie | Wilmer |
| Form bord | Kvadratisk |
| Produkttyp | Matbord |







