Utebord ENVY DESIGN Hector 113
Rek. pris 4 470 kr
2 995 kr
2 595 krSpara 13 %Kampanj

Hector 113
2 595 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Trädgårdsbord från ENVY DESIGN. Om du letar efter ett runt trädgårdsbord som är annorlunda och speciellt, så är detta bordet rätt för dig.
Varumärke
ENVY DESIGNBeskrivning
Trädgårdsbord från ENVY DESIGN. Om du letar efter ett runt trädgårdsbord som är annorlunda och speciellt, så är detta bordet rätt för dig.
Basen och stativet är tillverkat i pulverlackerad metall och ramen av aluminium. Själva bordsskivan är i underhållsfri Polywood, som enkelt rengörs med en fuktig trasa. Lägg märke till det snygga och otraditionella mönstret som plywood plankorna bildar. Ett bord som lockar till sig uppmärksamhet.
Egenskaper
| Varumärke | ENVY DESIGN |
| Art.Nr. | 451263483 |
| Längd | 1130 mm |
| Montering | Ja |
| Kollektion | ENVY DESIGN |
| Färg | Svart/Grå |
| Tillverkarens Art.Nr. | 48862 |
| Material | Metall/Aluminium/Polywood |
| Serie | Hector |
| Typ | Trädgårdsmöbel |
| Ställbar | Nej |
| Djup | 1130 mm |
| Hopfällbar | Nej |
| Höjd | 740 mm |
| Bredd | 1130 mm |
| EAN-nr | 5709386488628 |

