Utebord ENVY DESIGN Hector Ø113 cm
3 989 kr

Hector Ø113 cm
3 989 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
ENVY DESIGNBeskrivning
Egenskaper
| Varumärke | ENVY DESIGN |
| Art.Nr. | 49357 |
| Kollektion | ENVY DESIGN |
| Färg | Svart/Teak |
| Tillverkarens Art.Nr. | 49357 |
| Material | Metall/Aluminium/Polywood |
| Typ | Trädgårdsbord |
| Höjd | 740 mm |
| Sitthöjd | 40 mm |
| Sittbredd | 55 cm |
| Bredd | 1130 cm |
| Bredd | 1130 mm |
| EAN-nr | 5709386493578 |
