Utebord ENVY DESIGN Pesetos Ø70H35 cmBeige
Rek. pris 741 kr
449 kr
395 krSpara 12 %Kampanj
Vald variant
Material:
Stål
Färg:
Beige

Pesetos Ø70H35 cm
Beige
395 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
ENVY DESIGNBeskrivning
Runt bord från ENVY DESIGN med en stilren modern design i industriell tappning.
Funktionellt loungebord i mattlackad metall som passar till de flesta soffor, stolar och fåtöljer. Paras gärna ihop med bord i samma serie för att skapa dynamik med olika höjder och storlekar. För stabilitet kan fötterna justeras med hjälp av skruvar på benen. Mått: Ø70 x H35 cm.
Recensioner
Hanna OVerifierad köpare
för 1 månad sedanHåller inte alls den kvaliteten man förväntat sig, benen var ojämna och sneda.
Egenskaper
| Varumärke | ENVY DESIGN |
| Art.Nr. | 452019978 |
| Färg | Beige |
| Diameter | 70 cm |
| Höjd | 35 cm |
| Längd | 700 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 48926 |
| Material | Stål |
| Serie | Pesetos |
| Typ | Soffbord |
| Längd | 70 cm |
| Montering | Ja |
| Form bord | Rund |
| EAN-nr | 5709386489267 |






