Utebord ENVY DESIGN Stella 150 SvartFlint grå
6 165 kr

Stella 150 Svart
Flint grå
6 165 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
ENVY DESIGNBeskrivning
Trädgårdsbord från ENVY DESIGN. Snyggt och underhållsfritt trädgårdsbord i aluminium.
Bordet har en läcker nordisk design och passar perfekt tillsammans med dom övriga produkterna från samma serie, där det ingår stolar och bänk. Ett bra val för alla som önskar sig en snygg utemöbel som är både underhållsfritt och i en modern design.
Egenskaper
| Varumärke | ENVY DESIGN |
| Art.Nr. | 451263480 |
| Längd | 1500 mm |
| Montering | Ja |
| Kollektion | ENVY DESIGN |
| Färg | Grå |
| Förlängningsbart | 0 |
| Tillverkarens Art.Nr. | 49062 |
| Material | Aluminium |
| Serie | Stella |
| Typ | Trädgårdsmöbel |
| Ställbar | Nej |
| Höjd | 750 mm |
| Max Användarvikt | 75 Kg |
| Bredd | 900 mm |
| EAN-nr | 5709386490621 |


