Utebord Hillerstorp 80x140 cm
2 595 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Bord från Hillerstorp. Tillverkat i svart aluminium med en grå glasskiva.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 784084 |
| Kollektion | Days |
| Färg | Svart |
| Djup | 1400 mm |
| Höjd | 730 mm |
| Längd | 1400 mm |
| Material | Aluminium/Glas |
| Serie | Blackstone |
| Form bord | Rektangulär |
| Typ | Bord |
| Bredd | 800 mm |
| EAN-nr | 7319070784080 |

