Utebord Hillerstorp 9210Mahogny
4 699 kr
3 999 krSpara 15 %Kampanj28 tim kvar!

9210
Mahogny
3 999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Laserat bord från Hillerstorp med iläggskiva av butterfly-typ som fälls ihop och döljs av bordsskivan då den inte används.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Laserat bord från Hillerstorp med iläggskiva av butterfly-typ som fälls ihop och döljs av bordsskivan då den inte används.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 92106 |
| Färg | Mahogny |
| Förlängningsbart | Ja |
| Material | Furu |
| Form bord | Rektangulär |
| Typ | Matbord |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Höjd | 720 mm |
| Längd | 1500 mm |
| Iläggsskiva | Ja |
| Bredd | 900 mm |
| EAN-nr | 7319070921065 |
