Utebord Hillerstorp Ammi 90x150x200 cm
7 995 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Bord Ammi från Hillerstorp. Tillverkat i aluminium och Gaumo. 15 st/pall
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 4696208 |
| Kollektion | Days |
| Färg | Svart |
| Djup | 1500 mm |
| Höjd | 730 mm |
| Längd | 1500 mm |
| Material | Aluminium/Gaumo |
| Serie | Ammi |
| Form bord | Rektangulär |
| Typ | Bord |
| Bredd | 900 mm |
| EAN-nr | 7319074692084 |




