Utebord Hillerstorp Ammi 90x200x280 cm
12 195 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Bord Ammi från Hillerstorp. Tillverkad i svart aluminium och mörkgrå Gaumo. Mått: 90x200x280 cm
Dokument
Recensioner
Ulf KVerifierad köpare
för 2 år sedanFin produkt som tyvärr var felaktigt monterad men det funkade att åtgärda själv… dock trist att en såpass dyr produkt kräver åtgärder ! Vi är dock supernöjd med produkten efter åtgärd!
+ Snabb omställning från kort till långt bord
- Felaktig montage av tilläggsskivan( linjerade ej med hål-styrtappar)
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 4696288 |
| Kollektion | Days |
| Färg | Svart |
| Djup | 2000 mm |
| Höjd | 730 mm |
| Längd | 2000 mm |
| Material | Aluminium/Gaumo |
| Serie | Ammi |
| Form bord | Rektangulär |
| Typ | Bord |
| Bredd | 900 mm |
| EAN-nr | 7319074692886 |


