Utebord Hillerstorp Ardernäs
5 189 kr
UtebelysningSolcellslykta Hillerstorp Solaryd Låg/30 cm, Vit
1 625 krTillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Bord Ardernäs från Hillerstorp är ett vackert och stilrent bord som är tillverkat i teak.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 69601204 |
| Kollektion | Living |
| Färg | Brun |
| Förlängningsbart | Nej |
| Höjd | 430 mm |
| Längd | 1200 mm |
| Material | Teak |
| Serie | Ardernäs |
| Form bord | Rektangulär |
| Typ | Matbord |
| Bredd | 600 mm |
| Hopfällbar | Nej |
| EAN-nr | 7319076960129 |






