Utebord Hillerstorp Arlöv Grå
8 995 kr
StolStapelstol Hillerstorp Nydala Vit/Brun
1 729 krStapelstolStapelstol Hillerstorp Hånger Vit/Grå/Beige
1 029 krTillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Underhållsfritt, fast bord med vit aluminiumstomme och elegant antikgrå bordsskiva av det återvunna och miljövänliga materialet Gaumo. Komplettera med stapelbara stolen Arlöv.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Underhållsfritt, fast bord med vit aluminiumstomme och elegant antikgrå bordsskiva av det återvunna och miljövänliga materialet Gaumo. Komplettera med stapelbara stolen Arlöv.
Underhållsfritt, fast bord med vit aluminiumstomme och elegant antikgrå bordsskiva av materialet Gaumo. Gaumo är ett återvunnet och därmed miljövänligt plastmaterial som efterliknar trä. Komplettera bordet med stapelbara stolen Arlöv.
Dokument
Recensioner
Anna YVerifierad köpare
för 5 år sedanStadigt och snyggt utematbord av bra kvalitet.
+ Förhoppningsv behöver inte underhåll
- Tyvärr fick jag inte stolarna som hörde till bordet
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 19620217 |
| Kollektion | Living |
| Färg | Antikgrå |
| Förlängningsbart | Nej |
| Höjd | 750 mm |
| Längd | 2000 mm |
| Material | Gaumo/Aluminium |
| Serie | Arlöv |
| Form bord | Rektangulär |
| Typ | Matbord |
| Bredd | 900 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| EAN-nr | 7319071962173 |






