Utebord Hillerstorp Atlanta 80x140 cm
3 895 kr

Atlanta 80x140 cm
3 895 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Matbord Atlanta i konstrotting med härdad glasskiva.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 28801401 |
| Kollektion | Days |
| Färg | Brun |
| Förlängningsbart | Nej |
| Material | Konstrotting/Glas |
| Serie | Atlanta |
| Form bord | Rektangulär |
| Typ | Matbord |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Höjd | 730 mm |
| Längd | 1400 mm |
| Bredd | 800 mm |
| EAN-nr | 7319072814013 |



