Utebord Hillerstorp Borgdala
18 449 kr

Borgdala
18 449 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ett praktiskt matbord som mäter 220 cm och som enkelt förlängs till 340 cm med tillhörande iläggsskiva. Tillverkad av aluminium. Bordsskiva av keramiskt glas.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Ett praktiskt matbord som mäter 220 cm och som enkelt förlängs till 340 cm med tillhörande iläggsskiva. Tillverkad av aluminium. Bordsskiva av keramiskt glas.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 9933 |
| Längd | 2200 mm |
| Färg | Grå |
| Förlängningsbart | Ja |
| Material | Aluminium |
| Serie | Borgdala |
| Typ | Bord |
| Garanti | 1 år |
| Höjd | 760 mm |
| Bredd | 1070 mm |
| EAN-nr | 7319070099337 |




