Utebord Hillerstorp Bullerö 90x200 cm
6 849 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Bord Bullerö från Hillerstorp är ett matbord tillverkad av FSC™-märkt kärnfuru i vit lasyr.
Recensioner
IngridVerifierad köpare
för 2 år sedanDen passade utmärkt till våra bänkar
+ den är snygg
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 384902077 |
| Kollektion | Småland |
| Färg | Vit |
| Förlängningsbart | Nej |
| Höjd | 720 mm |
| Längd | 2000 mm |
| Material | Furu |
| Serie | Bullerö |
| Form bord | Rektangulär |
| Typ | Matbord |
| Bredd | 900 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| EAN-nr | 7319073890207 |





