Utebord Hillerstorp Hamilton Utomhus
5 759 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bord till loungegruppen Hamilton från Hillerstorp. Flätad med 1-trådig ljusgrå Quató-konstrotting. Bordsskiva i härdat glas.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Bord till loungegruppen Hamilton från Hillerstorp. Flätad med 1-trådig ljusgrå Quató-konstrotting. Bordsskiva i härdat glas.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 34013066 |
| Kollektion | Living |
| Färg | Grå |
| Förlängningsbart | Nej |
| Höjd | 340 mm |
| Längd | 1300 mm |
| Material | Konstrotting/Glas |
| Serie | Hamilton |
| Form bord | Rektangulär |
| Typ | Loungebord |
| Bredd | 660 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| EAN-nr | 7319073413666 |





