Utebord Hillerstorp Hånger
fr.4 495 kr
Välj variant

Hånger
4 495 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Stilrent och underhållsfritt allroundbord som passar till många olika stolar. Tillverkad i aluminium. Bordsskiva i varmgrå melerad keramisk glas, 8 mm tjock.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Stilrent och underhållsfritt allroundbord som passar till många olika stolar. Tillverkad i aluminium. Bordsskiva i varmgrå melerad keramisk glas, 8 mm tjock.
Days
Kom igång med utomhuslivet med DAYS! Kollektionen gör det lätt att njuta under sommarhimlen. Här hittas smarta möbler med både funktion och formgivning som passar där utrymmet ibland är litet men upplevelsen alltid ska vara stor. På balkongen i stan, lilla altanen på landet eller nere på bryggan.
Specifikation
- Serie: Hånger
- Montering krävs: Ja
- Material: Aluminium
- Materialdetalj: Keramisk glas
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Längd | 1400, 2100 mm |
| Montering | Ja |
| Kollektion | Days |
| Förlängningsbart | Nej |
| Serie | Hånger |
| Höjd | 730 mm |
| Bredd | 900 mm |
| Färg | Grön, Sand, Svart, Vit |
| Material | Aluminium |
| Form bord | Rektangulär, Rektangulärt |
| Typ | Bord, Trädgårdsbord |
| Materialtyp | Aluminium |
| Iläggsskiva | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
