Utebord Hillerstorp Himmelsnäs 240x100 cm
15 359 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bord Himmelsnäs 240x100 cm från Hillerstorp är ett elegant matbord för utomhusbruk tillverkat av teak.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Bord Himmelsnäs 240x100 cm från Hillerstorp är ett elegant matbord för utomhusbruk tillverkat av teak.
Recensioner
Anders FVerifierad köpare
för 2 år sedanSnabb och bra leverans
+ Bra kvalitet
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 9331024 |
| Montering | Nej |
| Färg | Brun |
| Förlängningsbart | Nej |
| Höjd | 770 mm |
| Längd | 240 cm |
| Material | Teak |
| Serie | Himmelsnäs |
| Form bord | Rektangulär |
| Typ | Matbord |
| Bredd | 1000 mm |
| Hopfällbar | Nej |
| EAN-nr | 7319079331247 |





