Utebord Hillerstorp Jet Set 70x70 cm UtomhusBeige
4 879 kr

Jet Set 70x70 cm Utomhus
Beige
4 879 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bord Hillerstorp Jet Set 70x70 cm är ett lågt bord med benställning i metall och bordsskiva i laminat. Det passar t.ex. perfekt vid din loungegrupp på altanen.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Bord Hillerstorp Jet Set 70x70 cm är ett lågt bord med benställning i metall och bordsskiva i laminat. Det passar t.ex. perfekt vid din loungegrupp på altanen.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 11537070 |
| Montering | Nej |
| Färg | Beige |
| Höjd | 410 mm |
| Längd | 700 mm |
| Material | Aluminium/Glas |
| Serie | Jet Set |
| Form bord | Kvadratisk |
| Typ | Loungebord |
| Bredd | 700 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| EAN-nr | 7319071153700 |

