Utebord Hillerstorp Jet Set 90x220 cm
11 529 kr

Jet Set 90x220 cm
11 529 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bord Jet Set 90x220 cm från Hillerstorp är ett elegant bord för utomhusbruk tillverkat av beige aluminium och en grå keramisk glasskiva.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Bord Jet Set 90x220 cm från Hillerstorp är ett elegant bord för utomhusbruk tillverkat av beige aluminium och en grå keramisk glasskiva.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 11502290 |
| Montering | Nej |
| Färg | Beige |
| Förlängningsbart | Nej |
| Höjd | 720 mm |
| Längd | 2200 mm |
| Material | Aluminium/Glas |
| Serie | Jet Set |
| Form bord | Rektangulär |
| Typ | Matbord |
| Bredd | 900 mm |
| Hopfällbar | Nej |
| EAN-nr | 7319071150228 |




