Utebord Hillerstorp Kungshult
5 995 kr

Kungshult
5 995 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Ett funktionellt och vackert designat bord. Tillverkad av aluminium.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 9915 |
| Längd | 1400 mm |
| Färg | Grå |
| Material | Aluminium |
| Serie | Kungshult |
| Typ | Bord |
| Garanti | 1 år |
| Höjd | 370 mm |
| Bredd | 810 mm |
| EAN-nr | 7319070099153 |



