Utebord Hillerstorp Läckö Ø120 cm
fr.3 995 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bord Läckö Runt från Hillerstorp är ett elegant bord tillverkat av laserad kärnfuru (FSC-certifierad) från Norrland.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Bord Läckö Runt från Hillerstorp är ett elegant bord tillverkat av laserad kärnfuru (FSC-certifierad) från Norrland.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Montering | Ja |
| Kollektion | Småland |
| Diameter | 1200 mm |
| Förlängningsbart | Nej |
| Höjd | 740 mm |
| Längd | 1200 mm |
| Material | Furu |
| Serie | Läckö |
| Form bord | Rund |
| Typ | Matbord |
| Bredd | 1200 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Färg | Grå, Vit |

