Utebord Hillerstorp Läckö
3 749 kr
SittmöblerKlappstol Hillerstorp Åre
1 775 krTrädgårdsförvaringMöbelskydd Hillerstorp till Stoltö Matgrupp
2 295 krTillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Bord Läckö från Hillerstorp är ett matbord i vitlackerad furu.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 8813577 |
| Kollektion | Småland |
| Färg | Vit |
| Förlängningsbart | Nej |
| Höjd | 690 mm |
| Längd | 1350 mm |
| Material | Furu |
| Serie | Läckö |
| Form bord | Rektangulär |
| Typ | Matbord |
| Bredd | 800 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| EAN-nr | 7319078813577 |



