Utebord Hillerstorp Las Vegas Utomhus
2 995 kr

Las Vegas Utomhus
2 995 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Bord Hillerstorp Las Vegas är ett loungebord till Hillerstorps modulsoffa Las Vegas. Bordet är tillverkat av konstrotting och glas i en klassisk stram design.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Bord Hillerstorp Las Vegas är ett loungebord till Hillerstorps modulsoffa Las Vegas. Bordet är tillverkat av konstrotting och glas i en klassisk stram design.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 7419292 |
| Montering | Nej |
| Kollektion | Days |
| Färg | Brun |
| Material | Konstrotting/Glas |
| Serie | Las Vegas |
| Form bord | Kvadratisk |
| Typ | Loungebord |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Höjd | 310 mm |
| Längd | 920 mm |
| Bredd | 920 mm |
| EAN-nr | 7319077419299 |


