Utebord Hillerstorp Leicester Ø50 cm
2 610 kr

Leicester Ø50 cm
2 610 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bord Leicester Ø50 cm från Hillerstorp är ett snyggt, runt bord tillverkat av mangoträ. Använd exemeplvis detta bord till dina Leicesterfåtöljer eller som sidobord till soffgruppen.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Bord Leicester Ø50 cm från Hillerstorp är ett snyggt, runt bord tillverkat av mangoträ. Använd exemeplvis detta bord till dina Leicesterfåtöljer eller som sidobord till soffgruppen.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 57250 |
| Längd | 500 mm |
| Montering | Nej |
| Färg | Grå |
| Förlängningsbart | Nej |
| Material | Mango |
| Serie | Leicester |
| Form bord | Rund |
| Typ | Sidobord |
| Ställbar | Nej |
| Djup | 500 mm |
| Hopfällbar | Nej |
| Höjd | 550 mm |
| Bredd | 500 mm |
| EAN-nr | 7319070572502 |




